Mamos diena - ypatinga šventė, skirta pagerbti mūsų brangias mamas ir padėkoti joms už viską, ką jos padarė mūsų labui. Nori išreikšti savo meilę ir dėkingumą mamai, bet nežinai, kaip padaryti šią dieną įsimintiną? Atrask puikias dovanos mamos dienai idėjas, kurios padės Tau nustebinti savo mylimą Mamą šios šventės metu.

DW Home žvakės

Vienas iš puikių pasiūlymų yra DW Home kvapnios žvakės, garsėjančios savo kokosų vaško mišiniu. Kokoso vaškas yra natūrali, aplinkai nekenksminga medžiaga, ir ilgiau degantis nei kitų vaško rūšių žvakės. Daugiau apie tai gali paskaityti mūsų straipsnyje „Kokosų vaško žvakės: papuoškite savo interjerą natūraliai ir moderniai“.

DW Home Coconut Wax Blend Creme Brulee žvakė

Gėlių kvapo žvakės

DW Home Peony Petals
 • Bijūnų žiedlapių kvapas: Tai puikus pasirinkimas, jei nori padovanoti mamai gėlių kvapo žvakę - tai lyg gėlių puokštė, kuri nenuvys po savaitės, o kvėpins jos namus ilgą laiką. Ši žvakė skleidžia romantišką ir švelnų bijūnų žiedlapių aromatą, kuriame susipina pavasarinių gėlių ir subtilios vaisių natos.
 • Žvakės su gėlių, gamtos ir žalumos kvapais: Jei mamai patinka įvairesni gėlių kvapai, ši kolekcija gali būti puikus variantas. Čia rasi įvairių gėlių, medžių ir žalios gamtos aromatų, kurie puikiai tinka dovanai mamos dienos proga.

  Elegantiško sandalmedžio kvapo žvakės

  DW Home Sandalwood Myrrh Oversized didelė žvakė
  • Santalmedžio ir pačiulio kvapas: Tai puikus pasirinkimas, jei mamai patinka ramių ir elegantiškų kvapų žvakės. Santalmedžio ir pačiulio kvapas kuria atpalaiduojančią ir harmoningą atmosferą, o subtilios vanilės ir gintaro natos suteikia šilumos jausmą.
  • Žvakės su medžio, sodraus ir žemiško kvapais: Jei mamai patinka įvairūs medžių kvapai, neieškok nieko daugiau nei ši žemės spalvomis trykštanti kolekcija. Čia rasi įvairių medžių, tokių kaip kedras, santalmedis - kvapų, kurie puikiai tinka dovanai mamos dienos proga.

   Kitos dovanų idėjos Mamos dienai

   DW Naturals Vanilla Sugarcane žvakė su natūraliais aliejais
   • Natūralios žvakės: Jei nori padovanoti mamai natūralią dovaną tiesiai iš gamtos, šios žvakės yra puikus pasirinkimas. Jos pagamintos iš natūralių ingredientų ir aromatų bei suteikia ramų, gaivų ar net meditatyvų kvapą.
   • Žvakės su medine dagtimi: Šios žvakės pasižymi unikalia medine dagtimi, kuri sukuria švelnų, spragsintį garsą, panašų į židinio ar laužo degimą. Tai ne tik puiki dovanos mamos dienai idėja, bet ir originalus interjero papuošalas.
   • Perkamiausios žvakės: Jei nori pasirinkti kitų išbandytas ir vertinamas dovanas, šioje kolekcijoje rasi klientų geriausiai įvertintas žvakes. Čia rasi įvairių kvapų ir dizainų, kurie puikiai tiks mamos dienos šventei.

    Nepamiršk apsilankyti mūsų straipsnių skiltyje, kad sužinotum daugiau apie kvapnių žvakių privalumus, priežiūrą ir pasirinkimą. Straipsnius gali rasti čia.

    Tikiuosi, kad šios dovanų idėjos padės Tau parinkti tobulą dovaną mamai šios ypatingos šventės proga. Neabejoju, kad Tavo pasirinkta dovanų idėja nustebins ir sušildys Tavo mylimos mamos širdį.

    Papildomos dovanų idėjos

    DW Home Vanilla Bean Chamomille žvakės
    • SPA dovanos: Jei nori, kad mama pasijustų lyg atostogose namuose, šiame skyriuje rasi įvairių SPA dovanų idėjų. Čia gali rasti raminančių ir atpalaiduojančių kvapų žvakes, kurios padės mamai atgauti jėgas.
    • Vaisių, uogų ir citrusinių kvapų žvakės: Jei Tavo mamai patinka gaivūs ir energingi kvapai, ši kolekcija bus puikus pasirinkimas. Čia rasi įvairių energingų - vaisių, uogų ir citrusinių - kvapų, kurie suteiks gaivumo jausmą ir nuspalvins namų erdvę.
    • Egzotiškos ir pikantiškos žvakės: Nori padovanoti savo mamai ką nors neįprasto ir egzotiško? Šioje kolekcijoje rasi žvakes su saldžiais, pikantiškais ir egzotiškais kvapais, kurie mėgins atskleisti mamos nuotykių troškimo pusę.

    Nesvarbu, kokią dovaną pasirinksi, svarbiausia yra parodyti mamai, kiek ji Tau reiškia, ir padėkoti už visą jos rūpestį ir meilę. Tegul ši Mamos diena būna ypatinga ir neįprasta, o Tavo parinkta dovana mamos dienos proga suteiks šypsenų, šilumos ir meilės Tavo šeimai.